Journalism Without Borders Projesi, dünyanın en büyük medya kuruluşlarından bazıları için günlük olarak onlarca haber üreten, dünyanın dört bir yanındaki bağımsız serbest gazetecilerden oluşan bir ağ inşa ediyor.

Amacımız fark yaratmak.

Gazetecilerimizden biri sizin hakkınızda bir haber yazmaya karar verdiği için bu link size gönderildi.

Bu durum, bu gazetecinin haberinin haber ağımıza ekleneceği ve yayınlanıp yayınlanmayacağı kararı ilgili kuruluşa saklı kalmak kaydıyla küresel haber kuruluşları ağına dağıtılacağı anlamına gelir.

Bu haber kuruluşlarının hangi haberleri seçtikleri ve hangi haberleri seçmedikleri konusunda bizim doğrudan kontrolümüz yok, ancak sizinle ilgili olan haberi seçme şansları var.

Ortalama olarak, haberlerimizin% 25’i yayınlanır ve yayınlanmayanlar ise genellikle kendi web sitelerimizde yayınlanır.

Teoride bu, sizin hakkınızda yazılan haberi okuyabilecek milyonlarca insan anlamına gelir ve bu yüzden size bu bağlantıyı gönderiyoruz.

Editörümüz, haber kuruluşlarından birinin haberi yayınlamaya karar vermesi durumunda haberin sebep olabileceği aleniyet ile ilgilenmeye hazır olduğunuzdan emin olmak için haberinizin hazırda tutulmasını istedi.

Bir bağış toplama sayfanız, imza kampanyanız veya insanların katılmalarını istediğiniz bir amacınız varsa, bize sadece kendi ülkenizde değil, tüm ülkelerde görüntülenebilecek uluslararası geçerliliğe sahip bir link göndermeniz gerekir.

Sizin hazır bir platformunuz yoksa, sizin adınıza bir bağış toplama sayfası, bir imza kampanyası sayfası veya bir sosyal medya sayfası oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Bunun için hiçbir ücret almıyoruz, bunu yalnızca fark yaratan gazetecilik yaptığımızdan emin olmak için yapıyoruz.

Çoğu zaman, hazırladığımız haberlerin büyük ilgi çektiğini gördük ve bize yardımcı olmak isteyen insanlardan çok sayıda talep alıyoruz, ancak yine de bununla başa çıkacak bir altyapı henüz yok.

Sizin durumunuzda, haberi göndermeden önce gerekli altyapının var olduğundan emin olmak istiyoruz.

Halihazırda var olan hayır kurumları için; kuruluşunuz veya kendi sayfalarınızla ilgili bilgileri edinerek insanların daha fazla dahil olabilmesi için bunu haber ağımıza ekleyeceğiz.

İmza kampanyaları için; kampanyanızın desteklenmesine yardımcı olacağız ve yine insanların doğrudan dahil olabileceği ilgili sosyal medya sitelerinize bağlantılar ve tanıtımlar sağlayacağız.

Ve bağış toplama kampanyaları için, bir Just Giving sayfası oluşturmanızı tavsiye ederiz ancak bu sizin için zorsa, sizin adınıza biz bir tane oluşturabiliriz.

Yukarıdakilerden herhangi birini yapmamızı istiyorsanız, o zaman bize sizin adınıza hareket etme yetkisi veren ve sizi bağımsız gazeteciler projemizin bir parçası olarak dahil edecek bir e-posta göndermeniz gerekir.